Takvim

Haberler ve Dergiler
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Yok
  • Sürüm 1.0.4
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici TURKUVAZ HABERLESME VE YAYINCILIK
Takvim mobil uygulaması sizleri gündemde tutmak ve gerçekleşen haber değeri olan olaylar hakkında bilgi sahibi yapıyor.

Gün içerisinde gerçekleşen olayları anlık olarak mobil cihazınızdan takip etmek hiç de zor değildir. Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza Takvim gazetesinin mobil uygulaması olan Takvim Mobil uygulamasını indirerek ülkenizde gerçekleşen ve haber olarak değer taşıyan tüm bilgilere mobil cihazlarınız sayesinde ulaşabilirsiniz. 

Günlük gazete alıp okuma alışkanlığı artık neredeyse yok oldu olacak. Her şeyin dijital ortama kaydığı gibi gazetecilik, haberleşme alanları da mobil platformda yerini aldı. Artık eskisi gibi internet sitesine girmenize de hiç gerek yoktur. Mobil cihazınızda bulunan Takvim uygulaması sizlere tüm güncel haberleri sunacaktır. Mobil cihazlarınızı daha aktif kullanmak için sizde Takvim uygulamasını hiç bir ücret ödemeden Android mobil cihazınıza indirin ve ülkenizde gerçekleşen tüm haberlere anında sahip olun.

Gündemi takip etmeyi seven kullanıcılarımızın bu uygulamaya kesinlikle sahip olması gerekiyor. Çünkü hem maliyetsiz hem de anlık bilgi aktarımı söz konusu olduğu için mobil uygulamamız güncelliği elden bırakmamaktadır. Bu sebeple uygulamamızı sizde güvenle kullanabilir ve günlük haberleri takip edebilirsiniz. 

Takvim indir